googlef3630aec3768639e.htmlČlánky

3 největší podfuky realitních makléřů

Přidáno 14.02.2018

Pojďme být upřímní. V každém oboru se najdou poctivci i nepoctivci. Ať už si jdete koupit auto, jedete na dovolenou, nebo prodáváte nemovitost. Úkolem těch, kteří pracují především pro klienta je, informovat o všech možných nástrahách.

Zobrazit celý článek

Stavební povolení - to je boj

Přidáno 18.12.2017

Česko je na tom ve vyřizování stavebního povolení velmi špatně. Každý rok zveřejní Světová banka zajímavý žebříček. Česko se ze 185 srovnávaných zemí umístilo na nelichotivém 127. místě.

Zobrazit celý článek

Samoprodej domu skončil trestním oznámením

Přidáno 17.10.2017

Až neuvěřitelný příběh zažili klienti, kterým můj kolega Václav Dohnal zprostředkovával nákup nového domu. Svůj původní dům si prodávali sami. Co vše zažili a proč jsou dnes vyšetřování? Tady je příběh, který kolega detailně popsal.

Zobrazit celý článek

Povodně a ceny nemovitostí

Přidáno 21.08.2017

Je to 15 let od ničivých povodní v roce 2002. Tehdy se staly nemovitosti v zasažených oblastech doslova neprodejné. Jak je to dnes?

Zobrazit celý článek

Předkupní právo je zpět

Přidáno 23.07.2017

Majitelé nemovitostí měli dlouhá léta zažitý fakt, že v případě prodeje svého podílu jej musí nabídnout spoluvlastníkům. To platilo, už ale neplatí, ale platit zase bude.

Zobrazit celý článek

Rozvod a hypotéka na krku. Co s tím?

Přidáno 23.07.2017

Na začátku téměř idylický vztah plný romantiky, kdy se dva rozhodnou žít život společně, zařídí si hypotéku a postaví rodinný domeček. Časem se ovšem objeví černé mraky a vztah až v polovině případů skončí rozvodem. Hypotéka je však často spočítaná na více než 25 let. Co teď s tím? Jaké existují možnosti řešení takovéto situace?

Zobrazit celý článek

Jak vybrat správnou fasádu na váš dům

Přidáno 23.07.2017

Dům bez fasády je jako pomeranč bez šlupky. Fasáda plní několik základních funkcí, jako je ochrana domu před nepříznivými vlivy počasí, zateplení a také estetické zkrášlení objektu. Zrovna to, jestli se nám fasáda líbí nebo ne, ovlivňuje několik faktorů, mezi které patří odstín, barvy a jejich rozmístění, typ povrchové struktury nebo použité materiály.

Zobrazit celý článek

Ceny nemovitostí a hypotéky. Tak trochu blázinec.

Přidáno 23.07.2017

Pojďme se jasně a stručně podívat na to, co se to u nás vlastně děje.

Zobrazit celý článek

eBook zdarma zde

eBook zdarma zde

      © 2017 -
Digitální obchodník